Znakomite narzędzia elektryczne

Produkty firmy Milwaukee Electric Tool od wielu lat są znaczącym wsparciem dla profesjonalistów i użytkowników domowych przy wykonywaniu najróżniejszych prac. Firma kładzie główny nacisk na rozwój produktów pod względem jakości i funkcjonalności. Jako jedna z nielicznych posiada w swojej strukturze organizacyjnej komórki zwane gniazdami zbierającymi opinie użytkowników i na ich podstawie wprowadza innowacje.

Elektronarzędzia najwyższej jakości

milwaukee wiertarki udarowe akumulatoroweRozwój linii produktowych obejmujących ponad 500 typów narzędzi i około 3500 akcesoriów prowadzony jest w firmie Milwaukee we własnym centrum badawczym znajdującym się w Brookfield (USA). Wsłuchując się w potrzeby i opinie użytkowników Milwaukee opracowała rozwiązania ponad standardowe czyniące z elektronarzędzi tej marki jedne z najlepszych na świecie produktów pod względem uzyskiwanych parametrów roboczych i trwałości. Właściwości elektronarzędzi marki Milwaukee można zobrazować na przykładzie jednego z narzędzi. Firma Milwaukee wiertarki udarowe akumulatorowe produkuje dla dwóch wersji napięcia roboczego baterii. Jest to klasa M12 – 12 volt oraz klasa M18 – 18 volt. Już sam akumulator to dzieło inżynierów firmy, którego cechą szczególną jest bardzo wytrzymała metalowa osłona oraz długi okres pracy. Wiertarki proponowane przez tego producenta to sprzęt świetnie nadający się do długotrwałej pracy. Jest to efektem świetnego wyważenia urządzenia oraz niskiej wagi. Sam kształt ma też niebagatelne znaczenie w przypadku konieczności wykonywania prac w miejscach ciasnych. Wiertarka akumulatorowa Milwaukee posiada świetne, opracowane i opatentowane we własnym centrum silniki bezszczotkowe. Dają one znacznie większą moc, a ich trwałość jest o kilkadziesiąt procent wyższa od zwykłych silników szczotkowych. Bardzo ważnym z punktu widzenia użytkownika jest opracowany również we własnym zakresie znakomity system antywibracyjny.    

Wśród interesujących i bardzo przydatnych rozwiązań wypracowanych przez Milwaukee jest nie tylko system antywibracyjny, świetne akumulatory czy sprzęgła. Firma jako pierwsza zaadaptowała w swoich urządzeniach  elementy cyfrowe dające możliwość zarządzania parametrami przez aplikację i bluetooth. Jest to również system śledzący urządzenie co eliminuje możliwość kradzieży lub zagubienia sprzętu.