Wytrzymałe drzwiczki wykonane ze stali

Drzwiczki, które wykonane zostały ze stali nierdzewnej występują najczęściej w formie drzwiczek rewizyjnych. Drzwiczki rewizyjne na kluczyk są rozwiązaniem na osłonę wszelkiego rodzaju wnęk, które chcemy zabezpieczyć przed dziećmi lub osobami niepowołanymi. Drzwiczki ze szczotkowanej stali nierdzewnej odznaczają się wysoką jakością wykonania i nietuzinkowym wyglądem.

Dlaczego warto zakupić drzwiczki ze stali?

solidne drzwiczki ze stali nierdzewnejSzczotkowana stal bardzo dobrze komponuje się z wnętrzami o podwyższonym standardzie i materiałami wykończeniowymi, takimi jak kamień, szkło czy drewno. Produkt można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wysokiej jakości drzwiczki ze stali nierdzewnej to idealna propozycja dla każdego, kto pragnie zapewnić całkowite bezpieczeństwo instalacji. Nie ma najmniejszych wątpliwości, iż drzwiczki – dzięki doskonałemu wykonaniu – nie zostaną zniszczone przez rdzę czy kwas, warto zainwestować w solidne drzwiczki ze stali nierdzewnej. Z pewnością będą one znacznie bardziej odporne na zgubne działanie czasu, niż standardowe produkty. Jeśli interesują Państwa drzwiczki rewizyjne, stal nierdzewna jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zapewnią sobie Państwo całkowity komfort. Kupując drzwiczki ze stali nierdzewnej z zapewnieniem o ich wytrzymałości oraz o jakości, możemy czuć się bezpieczniej. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej gatunku 1.4301 (AISI304, OH18N9). grubości 0,8 mm i 2 mm. Wyposażone w zamknięcie na zamek uniwersalny, który zapewnia dostęp służbom gazowniczym, pożarniczym i chroni przed przypadkowym otwarciem. Dzięki solidnemu zamknięciu, drzwiczki ze stali nierdzewnej są w stanie chronić małe dzieci przed otwarciem ich i dostaniu się pociech do wnętrza instalacji. Należy pamiętać, że przerwanie bądź zniszczenie znajdującej się pod napięciem instalacji może zagrozić zdrowiu, a nawet życiu.

Drzwiczki ze stali nierdzewnej znajdują zastosowanie w zabudowach zaworu gazowego, wodnego lub innych elementów instalacji domowych. Zastosowane zawiasy umożliwiają łatwy demontaż drzwiczek na każdym etapie prac instalacyjnych. Ponieważ drzwiczki ze stali nierdzewnej są przystosowane do zmiennych warunków pogodowych, nie trzeba montować głównego zaworu jedynie pod dachem lub w piwnicach.