Wyjątkowa torebka Nobo

Kocham kupować nowe torebki i nigdy nie jest mi ich mało. Jak się któraś niszczy to ją wyrzucam, a jak jest ładna, ale mi się znudziła to ją sprzedaję albo wymieniam się z innymi wielbicielkami torebek. Mam różne torebki na imprezy, na wyjazdy, czy do pracy. Dopasowuję je do stroju, więc zawsze wyglądam modnie. Staram się też być na bieżąco z trendami i lubię poznawać nowe marki.

Torebki marki Nobo

torebki noboBuszując w internecie w poszukiwaniu ciekawych produktów natknęłam się na torebki Nobo. Nie znałam tej marki wcześniej, więc widocznie nie było jej na polskim rynku albo była słabo promowana. Przeczytałam artykuł o marce i mi się ona spodobała. Torebki robili ładne i praktyczne, co nieczęsto się zdarza. Często projektanci robią efektowne, ale kompletnie niepraktyczne modele, na przykład przeźroczyste. Kto chciałby coś takiego nosić, by wszystko co ma w torebce było widoczne? Niektórych trendów nie jestem w stanie zrozumieć. A znowu torebki praktyczne często przypominają wielkie worki. Są pojemne, ale strasznie brzydkie, osobiście nie przepadam ani za torebkami-workami, ani za shopperkami. Weszłam na stronę sklepu internetowego który oferował torebki marki Nobo by przyjrzeć się im dokładnie. Szczególnie kopertówki i inne małe torebeczki mi się podobały. Najładniejsza była czerwona torebka na złotym łańcuszku. Z przodu miała pikowanie delikatne, przez co wyglądała bardzo oryginalnie. Środek miała zapinany na zamek, była jedna komora i mała kieszonka siatkowana. Z tyłu także znajdowała się jedna kieszonka. Złoty łańcuszek ładnie podkreślał kolor torebki, a do tego był praktyczny, bo to uchwyty najszybciej się niszczą, przecierają. Bez wahania wrzuciłam tę torebkę do internetowego koszyka i złożyłam zamówienie. Byłam bardzo ciekawa, czy na żywo torebki od firmy Nobo także będą tak dobrze wyglądać jak na zdjęciach. Wiadomo, nie zawsze tak jest, czasem odcień się różni.

Na szczęście nie musiałam się niczego obawiać, bo torebka była idealna. Zarówno kolor jak i faktura były takie jakie na zdjęciach, produkt był zgodny z opisem. Czerwoną torebkę najczęściej noszę na różne imprezy, bo pasuje do mojego stylu i spokojnie mogę tam zmieścić portfel, dokumenty, telefon i szminkę. Na pewno w przyszłości chętnie kupię torebki marki Nobo.