Wydruk flag na zamówienie

Mnóstwo firm reklamuje swoje zakłady nie tylko za pomocą banerów czy widocznych z daleka billboardów. Flagi są również bardzo rozpowszechnionym sposobem na zwiększenie widoczności siedziby czy obiektu, należącego do danej firmy, toteż są bardzo standardową metodą reklamową, obecnie wykorzystywaną przez bardzo wiele różnych zakładów i firm.

Wykonanie reklamowej flagi na zamówienie

flagi reklamowe na masztTakie flagi można zamówić wedle projektu w wielu różnych zakładach, tworzących zarówno materiały reklamowe jak i odzież na zamówienie. Flagi reklamowe na maszt zazwyczaj mają dość podobne, jeśli nie identyczne wymiary, gdyż w większości przypadków producenci trzymają się jednego wzoru rozmiaru tak, by flaga mogła być zawieszona na dowolnym rodzaju masztu bez większych trudności. Materiał z którego są one wykonywane może jednak różnić się w zależności od producenta i projektu. Lekki, cienki syntetyczny len jest oczywiście najczęściej wybieranym rodzajem materiału, gdyż jest to tkanina bardzo tania, i dość podatna na nadruki o wysokiej rozdzielczości, toteż na niej można wykonać najbardziej misterne wydruki i złożone projekty. Cięższe, naturalne tkaniny oraz bardziej odporne syntetyczne materiały są wybierane przede wszystkim do flag wielkoformatowych, zazwyczaj wieszanych tuż przy siedzibach firm czy głównych obiektach firmowych.

Koszty wydruku, jak w większości tego rodzaju projektów, zależne są przede wszystkim od sposobu naniesienia wzoru na materiał i złożoności projektu. Nie są to jednak nierozsądne koszty, i rzadko zdarza się by któryś potencjalny nabywca był niezadowolony z wyceny zgłoszonego do wykonania projektu. Czas stworzenia jednej flagi zazwyczaj zamyka się w jednym tygodniu, jeśli projekt nie należał do szczególnie nietypowych czy skomplikowanych.