Usuwanie owłosienia laserem

Dla kobiet, które wybrały pozbywanie się włosków przy użyciu jednorazowej maszynki do golenia, depilacja jest codziennym rytuałem. Jest to najtańsza metoda, ale też dająca krótkotrwały efekt, ponieważ już po dwudziestu czterech godzinach można wyczuć przebijające się włoski. Znacznie skuteczniejszą metodą jest ich wyrywanie, ale ten sposób jest bolesny. 

Czy laser usunie każdy włosek? 

laserowe usuwanie owłosienia łódźNiektórym kobietom nie przeszkadza ból podczas depilacji, bo mają wysoki próg odporności. Stosowanie plastrów z woskiem, czy elektrycznego depilatora nie jest najlepsze dla kobiet z delikatną i wrażliwą skórą, bo może ją łatwo podrażnić. Jednorazowe maszynki do golenia sprawdzają się u wszystkich kobiet, ale nie każde chcą je używać codziennie, gdyż to duży dyskomfort. Zdecydowanie lepsze są kremy do depilacji, czy golarki elektryczne, które równo przycinają włoski przy skórze. Jednak wadą tych wszystkich metod jest częste ich powtarzania, więc są mało efektywne. Najlepsze będzie laserowe usuwanie owłosienia Łódź jest miastem, w którym znajdziemy niejeden salon kosmetyczny świadczący taki zabieg. Depilację laserem zdecydowanie lepiej wykonać w sezonie jesienno – zimowym, ponieważ przez kilka dni po zabiegu, nie należy eksponować skóry na słońcu. Cały zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny, dlatego niemalże każda kobieta może z niego skorzystać. Na zabieg należy przyjść z ogoloną skórą, ponieważ laser wypala włoski, co może powodować nieprzyjemny zapach. Laser jest obecnie najskuteczniejszą metodą na usuwanie owłosienia, ponieważ działa bezpośrednio na cebulki włosów. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez wiele miesięcy, choć po około sześciu miesiącach należy wykonać zabieg tak zwany „przypominający”, który wzmacnia efekt depilacji. Żeby całkowicie zlikwidować owłosienie, należy przeprowadzić przynajmniej kilka zabiegów. 

Żadna inna metoda nie daje tak dużej skuteczności jak depilacja laserowa, dlatego też tak szybko rośnie ilość zadowolonych klientów. Ceny zabiegów są zróżnicowane w zależności od miejsca w jakim jest ona wykonywana i też od salonu. Najtańsza jest usługa depilacji pach, która kosztuje maksymalnie kilkaset złotych. Najwięcej trzeba zapłacić za depilację nóg i też w tym przypadku koniecznych jest najwięcej powtórek zabiegu.