Unikatowe statuetki na zamówienie

Wielu z nas pamiętam zapewne, że podczas szkolnych zawodów sportowych nagrodami były zazwyczaj puchary, które nie różniły się między sobą w sposób znaczący, a każdego roku ich kształt był mniej więcej taki sam. Dlatego dziś przyglądając się zmaganiom naszych dzieci możemy być zaskoczeni, jak wiele się zmieniło i jak bardzo zróżnicowane są puchary i statuetki przyznawane za wybitne osiągnięcia sportowe i w innych rodzajach rywalizacji.

Niepowtarzalność statuetek na zamówienie

niepowtarzalne statuetki na zamówienieW dzisiejszych czasach nasze dzieci wychowywane są w duchu rywalizacji, w ramach której najlepsi mogą liczyć na różnego rodzaju trofea. Co ważne, zmagania nie ograniczają się tylko do zawodów sportowych, a niepowtarzalne statuetki na zamówienie można zdobyć wygrywając także konkursy recytatorskie, ortograficzne czy matematyczne. Dzisiaj nikogo nie dziwi, że olimpiady z różnych przedmiotów są nagradzane statuetkami przygotowywanymi na specjalne zamówienia, dzięki czemu mogą być dostosowane do charakterystyki zmagań i przyjmują kształty kojarzące się z konkretną dziedziną. Łatwość w dostępie i zamówieniu unikatowych trofeów sprawia, że powstaje coraz więcej różnego rodzaju konkursów i plebiscytów, w których udział mogą brać też członkowie lokalnych społeczności, czy pracownicy danej organizacji. Zdarza się także, że nawet rywalizacja zorganizowana jednorazowo podczas wspólnego szkolenia lub wyjazdu integracyjnego w firmie kończy się przyznaniem statuetki zamówionej i przygotowanej specjalnie na daną okazję. Takie małe gesty budują bardzo duże przywiązanie do firmy, a zdobycie danej nagrody, chociaż ma ona jedynie wartość sentymentalną sprawia, że pracownicy czują się docenieni i wyróżnieni, a zdobyty laur trafia na eksponowane miejsce w ich domu lub biurze, dzięki czemu będzie mógł stanowić okazję do rozmowy z gośćmi w domu, czy klientami w biurze, co z pewnością ułatwi przeniesienie rozmów na mniej formalne tory.

Żyjemy w czasach, kiedy na każdym kroku mamy okazję zdobyć niepowtarzalną nagrodę, czy figurkę, która pozwoli nam na poprawę własnej samooceny i uzyskanie większej wiary w siebie. Dla wielu osób rywalizacja stała się sposobem na samorozwój, dzięki któremu mogli osiągnąć więcej zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, dlatego jeśli mamy możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z innymi warto spróbować, bo nigdy nie wiadomo, kiedy odkryjemy swój talent.