Umywalkowe baterie oszczędzające wodę

Kilka miesięcy temu miałam okazję zakończyć remont pięknego budynku, w którym będzie mieścić się mój wymarzony od dziecka hotel. Zawsze chciałam prowadzić tego typu działalność i w końcu, w dorosłym życiu pojawiła się taka możliwość. Hotel nie będzie bardzo duży, ale wielkim plusem, który będzie przyciągał więcej gości jest to, że znalazła się w nim sala konferencyjna. Na ten moment jestem na etapie ostatnich przygotowań, ale remont wspominam bardzo pozytywnie.

Baterie idealne do hoteli

baterie umywalkowe czasoweRemonty kojarzyły mi się zawsze z wielkim chaosem, niechcianym bałaganem i wyczekiwaniem na końcowy efekt. Nie lubiłam remontów, chociaż wiedziałam, że są one raz po raz niezbędne. Kiedy zakupiłam piękny, zabytkowy budynek, w którym docelowo miał się znaleźć mój hotel, przeraziłam się na myśl o tym, ile pracy mnie jeszcze czeka w związku z koniecznością odrestaurowania wnętrz. Zatrudniłam więc do pomocy profesjonalnego architekta wnętrz i zatrudniłam fachowców od remontów. I okazało się, że moje obawy były nieuzasadnione. Świetnie bawiłam się w trakcie prac porządkowych w budynku. Dużo radości sprawiło mi wybieranie mebli i sprzętów. Wiele z nich miało być przede wszystkim praktyczne. Jednymi z ważniejszych, kupionych przeze mnie produktów okazały się baterie umywalkowe czasowe, które umieściłam w łazienkach znajdujących się na korytarzach. Takie baterie czasowe polegają na tym, ze po wciśnięciu mechanizmu powoli wraca on do punktu wyjściowego i przez cały ten czas puszczana jest woda. Goście hotelowi nie muszą więc pamiętać o zakręcaniu kranu, a ja mam pewność, że woda w moim hotelu będzie odpowiednio oszczędzana, a rachunki za wodę będą na odpowiednim poziomie. Baterie czasowe stosuje się przy umywalkach niemal we wszystkich łazienkach użytku publicznego, na pewno spotkaliśmy się z nimi nie raz w galeriach handlowych czy na halach widowiskowych.

W łazienkach hotelowych, ale nie tylko, bardzo dobrze sprawdzają się baterie umywalkowe na czas, które są gwarancją oszczędnego korzystania z wody. Ten bardzo praktyczny wynalazek towarzyszy nam już od kilku lat i jest doceniany przez coraz większą liczbę osób. Do tego grona dołączyłam również ja. Zamontowałam niedawno w remontowanym przeze mnie hotelu właśnie baterie umywalkowe na czas i wiem, że sprawdzą się one doskonale.