Stolarz polecił nam zlewozmywak

 

Dzisiaj miałam sporo na głowie. Jutro mój syn miał urodziny i mieliśmy mieć sporo gości. Wszystko szykowałam sama. Mąż zabrał dzieciaki na działkę i miałam dzięki temu spokój w domu. Tort i ciasta zamówiłam z cukierni a sama zabrałam się szykowaniem sałatek i innych przekąsek. Lubię gotować więc to dla mnie żaden problem. 

Zlew w kuchni był dobrej jakości

zlewozmywaki stalowe jednokomoroweMoja kuchnia jest nowocześnie urządzona. Jest bardzo przestronna i mam dużo blatów więc wszystkie prace mogę na spokojnie sobie wykonywać. Stolarz wykonywał naszą kuchnię i polecił nam zamontowanie stalowego zlewozmywaka. Na początku nie byłam przekonana bo chciałam mieć czarny zlew. Bardzo mi się spodobał jak zobaczyłam u brata. Stolarz twierdził, że zlewozmywaki stalowe jednokomorowe są dobrej jakości i będzie mi go łatwo utrzymać w czystości. Rzeczywiście tak było. Mój brat wiele razy narzekał, ze musi zlew specjalnie czyścić u nas wystarczyło tylko go przetrzeć mokrą ściereczką i wszystkie plamy, zacieki znikały. Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe nie wymagały specjalnej pielęgnacji i to było bardzo wygodne. Przy dwójce dzieci i pracy zawodowej niestety nie ma się za dużo czasu na sprzątanie więc to była dla mnie wygoda. Byłam wdzięczna, że stolarz nam zaproponował ten zlewozmywak bo rzeczywiście cenowo wychodziły podobnie a prezentuje się on tez bardzo dobrze. Dzięki temu, że byłam sama sprawnie wszystko przygotowałam a na koniec raz dwa posprzątałam. Moja kuchnia i zlew prezentowały się bardzo dobrze.

Nie widać było żadnych zacieków. Jestem zadowolona, że mam tak fajnie urządzoną kuchnię. Warto zainwestować w stolarza. Meble są droższe ale wszystko jest urządzone na wymiar i nawet zlewozmywak jest idealnie dopasowany. Warto skorzystać z takich rozwiązań i cieszyć się kuchnią na lata.