Sesja foto dla pracowników

Od kilku ładnych lat jestem fotografem. Posiadam jednoosobową działalność gospodarczą i bardzo sobie chwalę tę formę zatrudnienia. W moim portfolio znajdują się głównie reportaże ślubne oraz zdjęcia z imprez okolicznościowych. Postanowiłem jednak rozszerzyć je o korporacyjne sesje. Mieszkam i pracuję w dużym mieście, dlatego też byłem przekonany, że znajdą się chętni na ten typ usług. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. I na szczęście się nie pomyliłem. Niedługo po dodaniu tej usługi, zgłosił się szef firmy, który chciał, bym wykonał jego pracownikom takową sesję.

Fotograf wykonujący korporacyjne sesje

sesje korporacyjneBycie fotografem daje mi bardzo dużo satysfakcji. Uwielbiam chwytać chwilę i uszczęśliwiać tym innych ludzi. Jestem również zadowolony, że kilka lat temu zdecydowałem się skończyć z fotografią amatorską i zabrać się za nią na poważnie. Datą kluczową było założenie własnej działalności gospodarczej. Miałem swoją firmę, działałem legalnie, a fotografia stała się moim jedynym źródłem utrzymania. W ten sposób tak naprawdę moja największa pasja stała się moją pracą. Obiecałem sobie, że zrobię wszystko, by tego nie zmarnować. Z czasem postanowiłem poszerzyć swoje portfolio o sesje korporacyjne. Wykonałem taką sesję pracownikom zaprzyjaźnionej firmy, by mieć czym zachęcić przyszłych klientów. Na odzew nie musiałem długo czekać. Zgłosił się do mnie szef jednej z większych firm, z prośbą o wykonanie korporacyjnej sesji jego pracownikom. Rzecz jasna przystałem na jego ofertę, chętnie się podejmując tego zlecenia. Miałem nadzieję, że wykonam je bardzo dobrze i zostanę polecony innym szefom. Z doświadczenia wiem, że najlepsza reklama to ta za pomocą poczty pantoflowej.

Poszerzenie swojej fotograficznej oferty było jedną z lepszych decyzji, jakie podjąłem w swojej karierze fotografa. Zleceń zaczęło mi przybywać, a co za tym idzie, zarabiałem więcej pieniędzy. Mogłem je inwestować w sprzęt, którego fotografowi nigdy nie jest za mało. Cieszę się również z tego, że ludziom tak się podobają zdjęcia, które wykonuję. Dzięki temu praktycznie w niewielkim stopniu muszę dbać o swoją reklamę, ponieważ ludzie polecają moje usługi między sobą. Jest to dla mnie prawdziwy dowód dobrze wykonywanej roboty. Życzę sobie jedynie, by dalej szło mi tak samo dobrze.