Rosnąca popularność poczty balonowej

W dzisiejszych czasach duża mobilność jest z pewnością jedną z największych udogodnień osób, które mogą sobie pozwolić na danym etapie życia na zmianę miejsca zamieszkania. Z drugiej strony łatwość przemieszczania się sprawia, że odległości pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny bywają naprawdę duże i często jest tak, że rodzina jest rozsiana po całej Polsce i widuje się tylko z okazji wspólnych uroczystości rodzinnych.

Wysyłka poczty balonowej

znana poczta balonowaZ powodu dużych odległości zdarza się czasami, że osobiste stawiennictwo na imprezie urodzinowej czy jubileuszu jest po prostu niemożliwe. Taka sytuacja przydarzyła się w ubiegłym roku też mi, kiedy z powodu złamanej nogi nie mogłem dotrzeć na urodziny mojego siostrzeńca, z którym zawsze miałem bardzo dobre relacje. Ponieważ bardzo zależało mi na pokazaniu mu, że o nim pamiętam chciałem wymyślić coś wyjątkowego. Sama wysyłka prezentu nie wydawała mi się wystarczająca, a dziecko w jego wieku nie byłoby szczególnie zainteresowane kwiatami zatem uznałem, że idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie dobrze mi znana poczta balonowa, z której korzystałem już kilkukrotnie. Pozwalała mi ona nie tylko na przekazanie prezentu siostrzeńcowi, ale też na zaskoczenie go i podarowanie czegoś wyjątkowego nawet wtedy, gdy nie będzie mnie na miejscu. Zamówiłem wariant z dużym pudłem, z którego po otwarciu wyfruną jego lubione sówki, co z pewnością przypadnie mu do gustu. Oprócz tego w kartonie miały znaleźć się życzenia, które zamówiłem. Z relacji z urodzin, która otrzymałem niemal natychmiast po otwarciu prezentu dowiedziałem się, że podarunek wywarł piorunujące wrażenie nie tylko na solenizancie, ale też na pozostałych gościach imprezy, w tym na kolegach siostrzeńca i ich rodzica, dla których poczta balonowa była nowym rozwiązaniem. Bardzo mnie to ucieszyło bo wiedziałem, że wspomogłem siostrę i jej męża w organizacji imprezy, która będzie pozytywnie zapamiętana.

W Polsce poczta balonowa jest już dostępna od kilku lat, ale ostatnio staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem szczególnie w przypadku wysyłanie prezentów urodzinowych dla dzieci, dla których jest to zazwyczaj duże zaskoczenie i przyjemność z otrzymania tak niestandardowego podarunku. Jest spora szansa na to, że w kolejnych latach poczta balonowa stanie się niemal tak popularna, jak poczta kwiatowa.