Regulowane podkładki tarasowe

 

Poduszki dystansowe – tworzą przewiewną przestrzeń między drewnianą deską a konstrukcją wsporczą. Wymagania dotyczące krat mają na celu usunięcie problemów związanych z zalewaniem z wody uderzającej w deskę lub bruk, a następnie w drzwi lub elewację. Specjalna geometria pozwala „uwięzić” wodę deszczową, która następnie spada bezpośrednio na WPM lub warstwę izolacyjną.

Podkładka tarasowa zapewnia stabilizację posadzki

podkładki tarasowePrzestrzeń między tarasem a podłożem umożliwia dobrą wentylację tarasu, co poprawia stabilność i żywotność tarasu. Zawsze należy używać podkładek polimerowych, aby odizolować legary na ziemi. Odległość między pokładami wynosi około 4 i 6 mm dla tarasu o wysokości około 10 cm. Regulowane podkładki tarasowe są przeznaczone do stosowania tam, gdzie wymagana jest dokładna regulacja wysokości w celu uzyskania równego utwardzonego obszaru na pokładzie dachowym. W 1987 roku Claude Buzon zrewolucjonizował świat cokołów do tarasów. Od tego czasu opracowano nie mniej niż cztery generacje cokołów. Jakość, innowacja, wytrzymałość to cechy naszych regulowanych cokołów. Jest wielu ekspertów pod względem tworzenia użytecznych przestrzeni zewnętrznych na cokołach. Polega to na zastosowaniu specjalnych podkładek lub cokołów o regulowanym zakresie wysokości i kąta nachylenia. Chroni wodoodporną izolację tarasu, dzięki czemu jest on stale dostępny i wentylowany. Wymaga również znacznie mniej konserwacji niż tradycyjne tarasy i jest tańszy. Aby uniknąć szkód wynikających z rozszerzalności cieplnej i mrozu, w przypadku demontowalnych okładzin (np. Płytki betonowe z obróbką powierzchniową, WPC lub drewno), celowe jest stosowanie samonośnych płytek okładzinowych z warstwą podkładową bez kleju (odłamki bazaltu), układane na prefabrykowane podkładki podporowe. Wydajne i szybkie usuwanie wody należy rozwiązać także na tarasach dachowych. Woda musi zostać spuszczona z powierzchni zarówno okładziny, jak i membrany hydroizolacyjnej, należy również zadbać o bezpieczeństwo. Nachylenie i drenaż membrany hydroizolacyjnej należy zawsze realizować z uwzględnieniem profesjonalnych wytycznych. Nachylenie okładziny może być inne niż to. Najłatwiejszym sposobem realizacji tej kompensacji nachylenia jest położenie złoża wiórów.W konstrukcji tarasu na dachu odwrócona kolejność warstw i specjalna wytrzymałość zastosowane jako izolacja termiczna zapewniają specjalną elastyczność i swobodę projektantowi.

Powierzchnie, na które można chodzić, i zielone, ciężkie skrzynie na kwiaty, nogi kloszy, podstawy balustrad lub meble miejskie można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu bez zrywania membrany hydroizolacyjnej i tworzenia mostków termicznych. Później, podczas przebudowy budynku, taras na dachu można zmienić w taki sposób, aby praca nie zagrażała bezpieczeństwu eksploatacji budynku, to znaczy warstwa hydroizolacyjna nie będzie musiała zostać zerwana w trakcie pracy.