Pulsoksymetry i inne monitory pacjenta

 

Rozwój nowych produktów i sojusze strategiczne, w tym umowy partnerskie, działania promocyjne i przejęcia, odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu wysokiej rywalizacji rynkowej. Oczekuje się, że powyższe czynniki przyczynią się do rozwoju branży urządzeń podłączonych w najbliższych latach.

Jak działają nowoczesne monitory pacjenta?

nowoczesny monitor pacjentaTechnologia pulsoksymetru jest nowością w świecie domowego monitorowania pacjentów. Wiele osób kojarzy pulsoksymetr jako coś zarezerwowanego dla szpitala lub kliniki. Jeśli kiedykolwiek byliśmy w gabinecie lekarskim, widzielismy oksymetr. Pulsoksymetr to urządzenie medyczne, które mierzy tętno i saturację krwi tlenem (SpO2). Jest to nowoczesny monitor pacjenta. Jest szeroko stosowany we wszystkich szpitalach, klinikach i wszystkich placówkach służby zdrowia. Ale nowa technologia zapewnia teraz, że wspaniałe monitorowanie parametrów życiowych technologii pulsoksymetru może być stosowane w warunkach domowych. Jest wiele osób, które mają różne problemy zdrowotne. Wiele schorzeń lub problemów zdrowotnych wymaga monitorowania parametrów życiowych, w tym częstości tętna, saturacji krwi tlenem, a także wskaźnika perfuzji. Wcześniej osoby wymagające monitorowania tych schorzeń, zwłaszcza ścisłego monitorowania tętna i SpO2, musiały stale chodzić do lekarza lub szpitala. Migotanie przedsionków odnosi się do choroby serca, w której serce bije nieregularnie. Chociaż samo migotanie przedsionków zwykle nie zagraża życiu, jest to nagły wypadek medyczny. Może to prowadzić do poważnych komplikacji. Takie bicie serca są spowodowane nieregularnymi impulsami tego narządu. Chociaż ta nieprawidłowość może pojawić się jako cecha wspólna, dla innych jest to rzadkie zjawisko. Istnieje wiele rodzajów tej choroby. Po prostu nie dzieje się to w ten sam sposób u wszystkich ludzi. W niektórych przypadkach pacjent odczuwa zawroty głowy z powodu tej choroby. Główne osoby dotknięte tą dolegliwością przekroczyły 50 lat swojego życia. Ta choroba dotyka dużą liczbę osób.

Luka zwiększa się wraz z wiekiem. Może również wzrosnąć, gdy przekroczymy 60 lat. Nie jest prawdą, że ta choroba wiąże się z poważnymi problemami. Nawet nadczynność tarczycy jest częstą przyczyną tej choroby. Tak więc osoby, które mają takie problemy z tarczycą, powinny zostać zbadane.