Przewóz pracowników do Holandii organizuję samodzielnie

Należę do przedsiębiorców, którzy czują się bardzo odpowiedzialni za swoich pracowników. Muszę być odpowiedzialny, ponieważ moi pracownicy wykonują bardzo ciężką pracę budowlaną za granicą. Moja firma ma kontrakty na budowy w różnych częściach Europy. Najczęściej jednaj wysyłam ludzi do Holandii, gdzie moi pracownicy muszą jakoś dotrzeć. Transport organizuję im samodzielnie, dzięki czemu wiem, że podróżują w możliwie komfortowych warunkach.

Korzystam z usług firmy przewozowej

przewóz osób polska holandiaKilka lat temu znalazłem w internecie ogłoszenie firmy transportowej oferującej przewozy ludzi na trasach międzynarodowych. Wcześniej moi pracownicy docierali swoimi samochodami do pracy, ale to się okropnie odbijało na ich komforcie psychicznym i powodowało ciągłe przemęczenie. Jeśli pracuje się za granicą to wiadomo przecież, że na weekendy chciałoby się być w domu z rodziną. Dlatego umówiłem się z moimi ludźmi, że w domu będą w co drugi weekend. I kiedy kilka lat temu znalazłem tą firmę to dogadałem się z nimi, bo oferowali oni najtańszy przewóz osób Polska Holandia. Najtańszy to wcale nie znaczy, że usługa jest niskiej jakości. Firma oferuje bardzo wygodne busy i komfortowe autobusy. Transport jest zawsze na czas a kierowcy pracujący w tej firmie są bardzo pozytywnie nastawieni do swoich pasażerów. Teraz wygląda to tak, że raz na dwa tygodnie kończymy pracę wcześniej w piątek. Po ogarnięciu się i zjedzeniu obiadu moi pracownicy wyjeżdżają do domu wynajętym przewozem osób. W późnych godzinach wieczornych wszyscy są ze swoimi rodzinami. Natomiast w niedzielę wieczorem bus zabiera moich ludzi w drogę powrotną. Kurs wykonywany jest prosto na miejsce pracy, więc w godzinach porannych wszyscy są na budowie wypoczęci. Każdy mój pracownik wie, że podróż ma opłaconą po to, żeby mógł ją całą przespać i rano być w pracy wypoczętym.

Zapewnienie pracownikom transportu ma plusy dla jednej i drugiej strony. Z mojej strony jest to komfort i pewność, że każdy pracownik w poniedziałek rano będzie w pracy wypoczęty. Pomimo całonocnej podróży z Polski do Holandii. Za to moi pracownicy mają ten komfort, że nie muszą wydawać na podróże własnych pieniędzy, a w drodze mogą naprawdę wypoczywać. Każdy jest z takiego rozwiązania bardzo zadowolony, a moja firma funkcjonuje nieprzerwanie na najwyższych obrotach.