Poszukiwanie fotografa na ślub

Moja mama będzie brała drugi ślub. Uroczystość odbędzie się za dwa miesiące. Dużo spraw mamy już dopiętych na ostatni guzik. Jedną z kluczowych, które nam pozostały, to znalezienie jakiegoś dobrego fotografa. Musi to być profesjonalista, gdyż jest to bardzo ważna uroczystość dla mojej mamy. Poszukiwaniami zajmę się osobiście ja. 

Znalezienie fotografa na ślub

profesjonalny fotograf na ślub - śremMam nadzieję, że szybko znajdę jakiegoś fotografa. Dzwoniłam już do kilku studiów fotograficznych, ale wszyscy mają już zarezerwowane terminy. Trochę się obawiam, że nie zdążę nikogo znaleźć. Postanowiłam więc, że zajrzę do Internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę: profesjonalny fotograf na ślub – śrem. Wyskoczyły mi studia, do których już dzwoniłam. Moja koleżanka z pracy powiedziała mi następnego dnia, że jej kolega zajmuje się w wolnej chwili fotografią, ale jest profesjonalistą. Fotografuję już od piętnastu lat i zna się na tym dobrze. Ma profesjonalny sprzęt. Dała mi do niego numer telefonu. Od razu po pracy do niego zadzwoniłam. Umówiłam się z nim, by porozmawiać na ten temat. Podczas spotkania powiedział mi, że robił już sesje zdjęciowe ślubne i chętnie podjąłby się tego zadania. Myślę, że będzie on o wiele tańszy, niż fotograf że studia fotograficznego. Uzgodniłam z nim wszystko, to znaczy miejsce sesji fotograficznej, a także cenę fotografowania. Jak się okazało ten chłopak ma swoje własne studio, ale nie pracuje jako fotograf. Robi to tylko w wolnych chwilach, aczkolwiek skończył studia fotograficzne. Na pewno będzie się nadawał do zrobienia sesji ślubnej. Moja mam będzie zadowolona z wyboru. Nie chce on dużo pieniędzy, a moja mam obawiała się, że będzie musiała dać fotografowi dużo gotówki. Za zaoszczędzone pieniądze będzie mogła sobie wyjechać na podróż poślubną. Pomimo tego, że ten chłopak nie pracuje w wyuczonym zawodzie, to naprawdę jest profesjonalistą. Pokazał mi kilka zdjęć, którego jest autorem.

Nadeszła sesja ślubna. Mama poprosiła mnie, bym jej też towarzyszyła, oczywiście nie na zdjęciach, tylko przy garderobie i makijażu. Fotograf spisał się na medal. Robił profesjonalne zdjęcia i miał naprawdę dobry sprzęt. Ustawiał parę młodą, by zdjęcia wyszły piękne. Pokazał nam na aparacie, jak wyszły te zdjęcia i jesteśmy wszyscy pod ogromnym wrażeniem jego pracy.