Poszukiwania sali na komunię

Niedługo moja córka miała mieć pierwszą komunię świętą. Wiązało się to oczywiście z organizacją imprezy po tej uroczystości. Zostało już niewiele czasu, dlatego musiałam się śpieszyć z organizacją tej imprezy. Przede wszystkim musiałam wynająć jakąś salę restauracyjną na tę imprezę. Wiem od rodziców innych dzieci, że wiele restauracji nie ma już wolnych terminów.

Wynajęłam salę na komunię w dolnośląskim

sala na komunię DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca na komunię rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sala na komunię Dolnośląskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kilka interesujących ofert. Przede wszystkim obdzwoniłam wszystkie miejsca i zapytałam czy mają wolne terminy w dniu pierwszej komunii świętej mojego dziecka. Kila restauracji miało jeszcze wolne sale w tym terminie. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać salę restauracyjną, która miała najlepszą ofertę. Cena „od talerzyka” zależała tam od tego jaki rodzaj wynajmu sali nas interesował. Mogliśmy wynająć tylko salę i zorganizowaniem posiłków i obsługi kelnerskiej zająć się sami lub zdecydować się na pełną obsługę w raz z przyrządzeniem dań, obsługą gości oraz wystrojem sali. Zdecydowaliśmy się z mężem na tą drugą opcję, ponieważ była niewiele droższa, a zdejmowała z nas bardzo dużo obowiązków związanych ze zorganizowaniem imprezy okolicznościowej.

Jak się już wkrótce okazało to był naprawdę świetny pomysł. Jedzenie serwowane prosto z kuchni było smaczne i świeże, obsługa kelnerska sprawna i profesjonalna, a my mogliśmy się poczuć jak prawdziwi goście, a nie zajmować się innymi i serwowaniem dań. Byłam bardzo zadowolona szczególnie z tego, że sala była przestronna i widna, a całość była zorganizowana tak, że postronni goście restauracji nie mieszali się z nami.