Poszukiwania luster na wymiar

Byliśmy właśnie z mężem na etapie urządzania własnego mieszkania. Ja się nie wtrącałam mężowi do remontu, a on mi do aranżacji wnętrza. Marzyło mi się duże lustro w salonie. Długo chodziłam po wielu sklepach i niestety nie mogłam znaleźć nic co by mi odpowiadało rozmiarem i pasowała do wystroju salonu. Postanowiłam, że najłatwiej będzie zamówić lustro na zamówienie. Wtedy będzie wykonane według projektu i będę miała pewność, że będzie pasowało mi mieszkania.

Gdzie zamówię lustro w ramie?

lustra w ramie na wymiarMusiałam tylko znaleźć firmę, która wykonuje takie lustra. Postanowiłam w tym celu skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: lustra w ramie na wymiar, i zaczęłam przeglądać oferty. Udało mi się znaleźć jedną firmę, która zajmowała się takimi projektami i miała bardzo dobre opinie klientów. Była to firma z dużym doświadczeniem na rynku. Na stronie internetowej mogłam się zapoznać z ich cennikiem i portfolio. Ceny za wykonanie luster na wymiar były przystępne, a wykonane projekty napawały optymizmem. Wyglądało to bardzo profesjonalnie. Mogłam sama wykonać projekt za pomocą udostępnionego programu graficznego, jak i zlecić jego wykonanie fachowcowi. Postanowiłam skorzystać z tej drugiej opcji. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z doradcą. Mieli bardzo szybkie terminy, w związku z czym już następnego dnia doradca przyjechał do mnie do mieszkania, zrobił odpowiednie wymiary oraz pomógł mi wybrać odpowiednie lustro do mojego salonu. Ostatecznie zdecydowałam się zamówić lustro w drewnianej, solidnej siermiężnej, ramie. Rama była zdobiona i elegancko wykończona, a także lakierowana na wysoki pomysł. Dzięki temu lustro świetnie pasowało do wnętrz zaaranżowanych w klasyczny sposób. Sama szyba lustra pokryta była specjalną warstwą zabezpieczającą przed rdzewieniem i parowaniem. 

Projekt wyglądał bardzo profesjonalnie. Dzięki programowi graficznemu mogłam od razu zobaczyć jak lustro będzie wyglądało w rzeczywistości. Firma bardzo szybko wykonała projekt i przywiozła mi gotowe lustro w ramie. Lustro świetnie pasowało do mojego salonu i było bardzo solidnie i profesjonalnie wykonane. Wymiary również się zgadzały. Byłam bardzo zadowolona z tej firmy i lustra, które dla mnie wykonali.