Pośredniczę w sprzedaży nowych domów

Znalazłem sobie bardzo ciekawe zajęcie i sposób na zarabianie dobrych pieniędzy. Pracuję w branży nieruchomości i to na nich zarabiam pieniądze, ale robię to w bardzo nietypowy sposób. Jako jeden z niewielu ludzi w branży zajmuję się pośredniczeniem w sprzedaży nowych domów. Zajmuję się tylko i wyłącznie współpracą z dużymi deweloperami sprzedającymi domy na nowo budowanych osiedlach. Jeśli dogadam się z deweloperem co do prowizji to potrafię w miesiąc sprzedać całą jego inwestycję.

Obecnie sprzedaję domki w miejscowości Kruszwica

domy na sprzedaż w kruszwicyCałkiem niedawno podpisałem nowy kontrakt z jednym bardzo dużym deweloperem. Do sprzedania jest kilkadziesiąt domków w niewielkiej miejscowości. Chodzi o taką miejscowość jak Kruszwica, którą pewnie sporo ludzi zna i kojarzy. Na pewno znana jest z produkcji cukru, ale przede wszystkim z ciekawych atrakcji turystycznych. I właśnie na podstawie tej współpracy oferuję dzisiaj domy na sprzedaż w Kruszwicy. Domki położone są blisko jeziora, więc jest to idealna lokalizacja dla miłośników przyrody i natury. Blisko jeziora, ale na tyle daleko, że nie trzeba się obawiać komarów. Do sprzedania w Kruszwicy są piękne domki jednorodzinne, ale mam też coś do zaoferowania tym, którzy szukają zabudowy bliźniaczej. Generalnie mam w swojej ofercie kilka różnych rodzajów domów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zaś chodzi o moją pracę to właśnie na tym ona polega. Muszę sprzedać jak najwięcej domów oferowanych przez dewelopera, z którym obecnie współpracuję. Tak jak wspominałem na początku potrafię znaleźć nabywców na kilkadziesiąt domów w ciągu miesiąca. Wszystko dlatego, że korzystam z bardzo rozbudowanej sieci kontaktów w branży nieruchomości. Jeśli mam sprzedać dom to jestem w stanie zrobić to w ciągu jednego dnia. Bo akurat tak się dzieje szczęśliwie, że czasem nawet niespodziewanie znajdzie się kupiec, który akurat szuka domu do kupienia. W mojej pracy liczą się głównie znajomości, ale bardzo ważne jest też szczęście. A nade wszystko najważniejszy jest profesjonalizm i uczciwość względem klientów.

Jeśli ktoś już kupił u mnie dom i był z niego zadowolony to powie o tym kolejnym osobom, które być może również kupią u mnie dom. I wtedy sprzedam kolejne kilka domów, bo każdy zadowolony klient poleca mnie kilku kolejnym potencjalnym klientom. Działam w tej branży od lat, ale to co robię teraz przynosi mi ogromną satysfakcję. A najbardziej lubię dzień, w którym na moje konto spływają prowizję od deweloperów. Czasami są to istnie zawrotne sumy.