Polecany adwokat z Legnicy

Mam pewien problem, bo nie potrafię sama napisać pozwu rozwodowego. Wielokrotnie próbowałam to zrobić, ale bezowocnie. Będę musiała jeszcze dzisiaj znaleźć profesjonalnego adwokata z Legnicy, który napisze za mnie taki wniosek. Myślę, że każdy prawnik powinien bez problemu sporządzić pozew. Jak do tej pory, nie korzystałam z usług prawnika, toteż znajdę namiary w internecie. Jak już najdę numer kontaktowy, to od razu zadzwonię do kancelarii, aby jak najszybciej umówić się na spotkanie.

Niezawodny legnicki prawnik specjalizujący się w rozwodach

adwokat w legnicyPrzejrzałam wszystkie oferty kancelarii prawnych i natknęłam się na adwokata, który specjalizuje się w rozwodach. Właśnie wzięłam telefon komórkowy i postaram się dodzwonić pod wskazany numer. Całe szczęście, dodzwoniłam się już za pierwszym razem. Miałam przyjemność porozmawiać z prawnikiem przez całe dziesięć minut. Taki adwokat w Legnicy liczy sobie za poradę prawną około dwustu złotych, a za sporządzenie wniosku rozwodowego – kolejne trzysta złotych. Umówiłam się z prawnikiem, że już jutro dostarczę mu niezbędne dokumenty, jak wszelkie dowody zdrady, bo będę się starała uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie męża. To umożliwi mi drogę do uzyskania alimentów na siebie, na które liczę. Prawnik stwierdził, że mam bardzo duże szanse na to. Musze przyznać, że adwokat zrobił na mnie spore wrażenie dzięki swojej cierpliwości, jak i zdecydowania. Myślę, że bardzo dobrze wybrałam i będę zadowolona z usług tego adwokata. Zdaję sobie sprawę z tego, że są takie sytuacje, które wymagają tego rodzaju pomocy, bo nie każdy ma możliwość poradzenia sobie samemu. Ja nie rozumiem przepisów prawnych, nie potrafię nawet napisać pozwu. Dzięki rozmowie z prawnikiem, nabrałam pewności siebie i uwierzyłam w to, że może w końcu los się dla mnie odwróci

Prawnik doradził mi też, żebym nie mówiła mężowi o swoich zamiarach, bo zacznie ukrywać dowody i mataczyć. Mąż myśli, że wybaczę muz zdradę i dam kolejną szansę. Adwokat zaproponował także, że mogę rozłożyć sobie płatność za poradę i sporządzenie wniosku na kilka rat, jeśli mam problemy finansowe. Należy przyznać, że to dosyć nietypowa propozycja, ale bardzo miła. Zastanawiam się tylko, jak się ubiorę na jutrzejszą wizytę w legnickiej kancelarii adwokackiej.