Polecana Stiga Estate

Jest wiele traktorków ogrodowych, ale niewiele z nich zasługuje na naszą uwagę, albowiem, oprócz marki, niemal niczym się nie różnią. Dlatego tematem na rozmowę staje się traktorki Estate, od renomowanej, szwedzkiej firmy Stiga.

Traktorki ogrodowe Estate od Stigi

stiga estateStiga jest jednym z liderów w szeroko rozumianej branży ogrodniczej; zajmuje się produkcją urządzeń, przyrządów i pojazdów koszących najwyższej jakości, a przy tym w rozsądnych cenach. Estate to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, traktorek ogrodowy, jaki jest na rynku. Wyróżnia się efektownym, nowoczesnym designem, ale to, na co należy zwrócić uwagę to, przede wszystkim, parametry i możliwości tych pojazdów koszących. Bowiem wyróżnia je obecność elektromagnetycznego sprzęgła, które pozwala na regulowanie prędkości pedałem gazu, bez konieczności zmiany biegu. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które usprawnia proces koszenia. Stiga Estate posiada także przednie reflektory LED, dzięki czemu można pracować nawet po zmroku. Podkreślić trzeba też zastosowanie ergonomicznego siedziska, które jest nie tylko stabilne, ale i bardzo wygodne. Te traktorki wyposażone są również we wtyczkę do mulczowania oraz zaczep, co dla wielu użytkowników ma bardzo duże znaczenie. Podstawowe modele Estate dostaniemy już za nico ponad osiem tysięcy złotych, natomiast wersje w pełni wyposażone to wydatek od szesnastu do dziewiętnastu tysięcy – w zależności od tego czy kupujemy w sklepie online, czy salonie stacjonarnym.

Jeżeli chcemy kupić niezawodny, wydajny i solidny traktorek ogrodowy, Estate, jest propozycją optymalną. To pojazd, który znajdzie zastosowanie nie tylko przy koszeniu, ale także przy pracach porządkowych, jak grabienie czy też zbieranie liści, co jest pomocne zwłaszcza jesienią.