Polecam delikatną piankę do stóp

 

Prowadzę salon kosmetyczny razem z moim mężem Bernardem. Jest on podologiem, który jest bardzo ceniony w środowisku seniorów. Bardzo często przychodzą do niego starsze panie, które chcą mieć pięknie zadbane stopy. Ona zajmuje się stopą, a ja paznokciami i skórkami. Bardzo ważne jest, żebyśmy mieli zawsze pod ręką odpowiednie kremy i pianki do stóp. To właśnie one znacznie ułatwiają nam pracę, a także pozwalają zaprezentować klientom, że są dostępne na rynku i konieczne dla zachowania zdrowych stóp.

Wykorzystanie delikatnej pianki do stóp

delikatna pianka do stópW dbaniu o stopy bardzo ważne jest zapewnienie im odpowiedniej wilgotności. Z tego tez powodu na rynku pojawiają się coraz to nowsze preparaty, które pomagają w zachowaniu zdrowych stóp, a także zwiększają komfort. Ostatnio dowiedziałam się, że na zachodzie Europy bardzo popularna jest jedna delikatna pianka do stóp. Składa się ona wyłącznie z naturalnych substancji,a częste korzystanie z niej pozwala osiągnąć znakomite efekty. Najpierw sama zamówiłem jedną na test. Mój maż Bernard po tygodniu dokonał szczegółowej inspekcji. Zauważył, że faktycznie stan skóry na moich stopach bardzo się zmienił, od kiedy zaczęłam dwa razy dziennie smarować stopy pianką. Była to bardzo przyjemna i komfortowa czynność, bo pianka pachniała bardzo ładnie. Mój mąż Bernard zamówił kilka sztuk do zabiegów. Przy pierwszej klientce zaproponował wykorzystanie pianki. Pani się zgodziła. Była pod wielkim wrażeniem delikatności pianki. Powiedziała, że sama zamówi sobie taką piankę, ale przekonaliśmy ją, stosując produkt w czasie zabiegów. Bardzo nas to ucieszyło, bo już wiedzieliśmy jak promować tę dobra piankę. Każdy klient i klientka byli smarowani pianką na stopach. Bardzo chwalili obie walory zapachowe, a także poczucie świeżości, jakie zostawało na stopach. Zwłaszcza, że sama wiedziałam, iż pianka utrzymuje świeżość przez naprawdę długi czas.

Jest to bardzo dobra jakość dostępna w odpowiedniej cenie. Wiem, że nie każdego stać na taką piankę, ale naprawdę warto w nią zainwestować, by poprawić jakość swoich stóp. Salon zyskał nowe klientki. Dobra pianka przyciągnęła wiele pań zaciekawianych poszerzoną oferta zabiegów. Zamówiliśmy jeszcze dodatkowe produkty z tej samej firmy i wszystkie prezentowały znakomitą jakość.