Panele winylowe bardzo nam się podobały

Jestem w trakcie remontu mieszkania. Kupiliśmy je z mężem na nowym osiedlu. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Ja jestem w ciąży więc zależy nam żeby jak najszybciej wszystko zostało wyremontowane żebyśmy mogli się do niego wprowadzić. Postanowiliśmy zatrudnić poleconą przez znajomych ekipę remontową, z której oni byli bardzo zadowoleni. Po pierwsze sprawnie wykonywali wszystkie prace i doradzali im jaki materiały warto kupować i które będą im długo służyć.

Zdecydowaliśmy się na poleconą podłogę

luksusowa podłoga winylowaWszystkie prace wykonywane były zgodnie z planem. Byliśmy zadowoleni z ekipy i ich postępów. Nie korzystaliśmy z pomocy architekta. Oglądaliśmy sporo programów dotyczących tematyki urządzania wnętrz więc wiedzieliśmy co nam się podoba i co chcielibyśmy mieć u siebie w mieszkaniu. Fachowcy podpowiedzieli nam, które podłogi warto zamówić. Skorzystaliśmy z ich rady bo po zastanowieniu stwierdziliśmy, ze to będzie dobre rozwiązanie szczególnie kiedy nasz synek zacznie chodzić i łobuzować. fachowcy polecili nam podłogę winylową. Luksusowa podłoga winylowa jest porządnie wykonana. Jest wodoodporna a to bardzo ważne przy dzieciach. Podłoga winylowa jest nowością od jakiegoś czasu. Panele są nieco droższe ale warto w nie zainwestować. Pamiętam jak córka mojej siostry bawiła się wodą i napuchły u nich panele. Nie sądziłam, że można skorzystać z paneli winylowych, które są tak samo ładne a dodatkowo zabezpieczają przez wsiąkaniem wody. Dzięki temu podłoga będzie wyglądała elegancko i będzie służyć przez wiele lat. Zdecydowaliśmy się n a luksusową podłogę do każdego wnętrza. Nawet do łazienki. producent gwarantuje wysoką odporność na wilgoć i wodę więc postanowiliśmy to przetestować.

Panele winylowe układa się tak samo jak te standardowe a skoro możemy mieć pewność, że nie będzie się nic z nimi działo to warto dołożyć parę groszy. Kiedy podłoga została już przez zatrudnionych fachowców zamontowana musze przyznać, że nasze mieszkanie prezentowało się bardzo elegancko. Postawiliśmy na jasne kolory dzięki temu nasze mieszkanie wygląda przestronniej. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego, jaki udało nam się uzyskać. Cieszyliśmy się, że mogliśmy już zamieszkać w naszym pięknie urządzonym mieszkaniu i że zdążyliśmy przed moim porodem.