Orzeźwiająca reklama z logo naszej firmy

Lato to czas dużej ilości wydarzeń, organizowanych zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy. To właśnie w tym czasie odbywa się całe mnóstwo wesel, czy innych imprez rodzinnych, a także eventów firmowych czy targów. W przypadku tych ostatnich często wykorzystuje się  te wydarzenia pod kątem reklamy. Eventy firmowe przyjmują zazwyczaj postać pikników, na które zapraszani są pracownicy z rodzinami. Targi, natomiast, to często ogromne wydarzenia, w których uczestniczą firmy z danej branży i potencjalni klienci.

Reklama w postaci lemoniady

niedroga Lemoniada w puszce z logoKażda firma, biorąca udział w targach, lub organizująca samodzielnie jakiś event, szuka sposobów na to, żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. Chwytamy się różnych sposobów na to, żeby stworzyć różnego rodzaju strategie marketingowe. Najczęściej korzysta się z różnego rodzaju gadżetów reklamowych, rozdawanych za darmo. Na eventach dla pracowników bardzo dobrze sprawdza się niedroga Lemoniada w puszce z logo i nazwą firmy. Możemy, bowiem, zamówić u niektórych producentów artykułów spożywczych, w tym lemoniad, produkty, które na opakowaniach będą miały logo i nazwę naszej firmy. Co prawda najczęściej wykorzystuje się w tym celu słodycze, na przykład czekolady lub cukierki, jednak w sezonie letnim lemoniada też się bardzo dobrze sprawdza. Lemoniada jest doskonałym sposobem na orzeźwienie. Puszki z lemoniadą nie muszą być duże, wystarczą takie małe, które zawierać będą dosłownie kilka łyków napoju. Ale każdy, kto otrzyma nawet taką małą puszkę za darmo będzie bardzo zadowolony. I to nie tylko na rodzinnym pikniku, ale też na Targach, szczególnie na tych, które odbywają się latem. Gadżety reklamowe nie muszą być bezpośrednio związane z tym, czym zajmuje się nasza firma, szczególnie wtedy, kiedy nie oferujemy żadnych produktów, tylko jakieś usługi. Takie gadżety mają tylko zawierać nasze logi i nazwę.

Jednym z bardziej znanych i dosyć tanich sposób na zdobywanie klientów i budowanie marki jest tworzenie gadżetów reklamowych. Przyjmują one różną postać, również słodyczy oraz napojów. Latem coraz popularniejsze staje się rozdawanie reklamowych lemoniad w małych puszkach. Firmy zamawiają je na organizowane przez siebie liczne eventy firmowe, a także na stanowiska wystawowe na dużych targach, w których biorą udział.