Ochrona nowoczesnych smartfonów

 

Co roku producenci telefonów komórkowych wprowadzają do sprzedaży nowe modele. Prześcigają się przy tym w innowacyjnych rozwiązaniach, liczbie wbudowanych aparatów i wielkości ekranów. Próbują odpowiedzieć na potrzeby rynku, które dyktujemy my jako klienci. Każdy model ma swoje zalety i wady oraz potrzebuje odpowiedniej ochrony.

Nowe rozwiązania Samsunga

etui na telefon samsung a50Oprócz iPhone’ów popularne są także telefony komórkowe Samsunga w linii Galaxy. W zeszłym roku pojawił się nowy model A50. Posiada on potrójny aparat i duży, zaokrąglony wyświetlacz, który mierzy aż 6,4 cala. Różni się więc znacząco od poprzednich flagowych modeli. Producent proponuje telefon w kolorach czarnym, białym, koralowym i błękitnym, co pokazuje, że zakłada użytkowanie go bez żadnej osłony. Nie jest to jednak wskazane i powinniśmy zainwestować w etui na telefon Samsung A50. Weźmy pod uwagę chociażby sam fakt, że ma zainstalowane trzy aparaty. To bardzo drogi sprzęt i należy go chronić przed zbiciem. Przy nieszczęśliwym wypadku moglibyśmy stracić wszystkie trzy aparaty za jednym razem. Odpowiednie zabezpieczenie będzie doskonale otulało smartfona. Możemy zdecydować się na notesowe skórzane etui z klapką zamykaną na magnes, jeśli chcemy, aby odłożony telefon miał zawsze zasłonięty ekran. Jeśli chcemy, by pokrowiec spełniał więcej funkcji, poszukajmy etui wallet case, do których możemy wsunąć karty oraz dokumenty, tak aby mieć wszystkie ważne przedmioty w jednym miejscu.

Po zakupie nowego modelu telefonu musimy zainwestować też w nową obudowę, która będzie dostosowana do jego kształtu i rozmiaru. Popularnym rozwiązaniem są etui skórzane, które mają ponadczasowy wygląd i dobrze chronią sprzęt przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Kupienie odpowiedniego pokrowca to konieczność, jeśli chcemy, by nasz gadżet był bezpieczny.