Neony ledowe na zamówienie

Świecące neony to ostatnio bardzo popularna dekoracja na różnych mniejszych i większych imprezach. Jeśli chcemy zakupić taki neon możemy zdecydować się na gotowy wzór: wszelkie napisy, zarówno w języku polskim jak i angielskim, czy obrazki. Gdybyśmy jednak chcieli coś bardziej spersonalizowanego, wyjątkowego – żaden problem. Firmy zajmujące się produkcją ledowych neonów najczęściej wykonują je również pod specjalne zamówienie.

Neon ledowy – na jakie okazje?

neon ledowy na zamówienieChyba najczęściej neony ledowe zamawiane są na uroczystości ślubne, czyli przede wszystkim wesele oraz (chociaż rzadziej) wieczory panieńskie i kawalerskie. Organizowane współcześnie wesela są coraz bardziej wystawne, piękniejsze, a państwu młodym zależy, by mieć z tego dnia oprócz wspaniałych wspomnień również piękne pamiątki. Dlatego też popularnym zawodem stał się konsultant ślubny „wedding planner”, czyli osoba, która zajmuje się większością przygotowań, oczywiście w stałej współpracy i zgodnie z wizją państwa młodych. Konsultanci często proponują, by wykorzystać do dekoracji światła. Żarówki, lampki oraz jak łatwo się domyślić – neony ledowe. Na wesele zazwyczaj wybierane są te w naturalnych kolorach, ewentualnie delikatnych pastelach. Ma być bowiem elegancko i z klasą. Nieco większe neonowe szaleństwo ma miejsce na wieczorach panieńskich, kawalerskich i osiemnastkach. Na tego typu imprezach pojawiają się neony w różnych kolorach, szalonych wzorach i często dość dwuznacznych, choć to zależne jest głównie od charakteru głównego bohatera/bohaterki zabawy. Jeżeli organizujemy dla kogoś jedną z takich uroczystości (choć nie tylko, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać neony na bardziej zwyczajne okazje) i chcemy by dekoracje były jak najbardziej spersonalizowane, najlepiej postawić na neon ledowy na zamówienie. To na pewno bardziej trafi do serca osoby, dla której robimy tę imprezę.

Neony ledowe są też często zamawiane na jakieś szczególne okazje. Na przykład rocznicę jakiegoś ważnego wydarzenia w mieście czy Sylwester. Klientami producentów neonów są również bardzo często wszelkie kluby i dyskoteki. Neony w takich miejscach były bardzo popularne w latach dziewięćdziesiątych. Bawiąc się w takim klubie możemy poczuć się więc jakbyśmy przenieśli się w czasie.