Najtańsze skremowanie zwłok w Warszawie

W zeszłym miesiącu spotkała nas ogromna tragedia. Mój tata pracujący za granicą uległ wypadkowi na budowie. Przez kilka dni próbowano ratować jego życie, niestety bez skutku. Obrażenia były tak duże, że tata zmarł. Nie wyobrażaliśmy sobie, aby tata pochowany został poza granicami kraju, dlatego zmuszeni byliśmy ściągnąć jego ciało do Polski. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół udało nam się to, ale było to ogromne przedsięwzięcie, zarówno psychiczne, jak i finansowe.

Warszawski zakład oferujący tanie kremacje zwłok

tanie kremacje zwłok w warszawieCiężko się przygotować na odejście kogoś bliskiego. Oprócz tego, że cała rodzina pogrążona była w rozpaczy, to doszedł problem z pochówkiem. Miejsca na cmentarzach jest coraz mniej, a rodzice wcześniej nie pomyśleli, aby wykupić za życia kawałek działki na cmentarzu. W związku z czym jedyną opcją pochówku taty było umieszczenie jego prochów w grobie z jego mamą i tatą. Niestety, koszty związane ze ściągnięciem jego zwłok do Polski były takie duże, że bardzo nadszarpnęliśmy nasz rodzinny budżet. Dlatego byłam zmuszona szukać tańszej alternatywy pochówku. Koleżanka poleciła mi pewną firmę, która oferuje tanie kremacje zwłok w Warszawie. Nie ukrywam, że słowo tanie, było dla nas w tym momencie kluczowe. Po wykonaniu telefonu pracownik obsługi zakładu poinformował mnie o wszystkich kosztach i przedstawił całą ofertę pogrzebową. Jako, że to nie było pierwsze miejsce, do którego dzwoniłam, to miałam już porównanie jakie ceny są za kremację w Warszawie. Cena oferowana przez tego pracownika była połowę niższa niż inne, które usłyszałam wcześniej. Jako że do planowanego obrządku pogrzebowego było coraz mniej czasu, to bez większego zastanowienia zgodziłam się. W przeciągu godziny byłam już u nich w biurze, by dopełnić formalności.

Cały pogrzeb to był dla nas okropny czas. Szczególnie dla mamy, która zupełnie nie była gotowa na to, by zostać teraz sama. Tata był jedynym, który pracował, a na utrzymaniu została jeszcze moja nieletnia siostra. Mam nadzieję, że będę mogła jakoś ze swojej pensji im pomoc. Tymczasem polecam wszystkim, którzy są w ciężkiej sytuacji takiej jak my, skorzystanie z usług kremacji w tym zakładzie, z którego my korzystaliśmy. Dzięki tej firmie mogliśmy godnie pochować naszego najbliższego.