Najlepszy na rynku dermapen

Kobiety mogą dbać o swoją skórę w domowym zaciszu, wykorzystując ogólnie dostępne metody i produkty albo udać się do salonu kosmetycznego na profesjonalny zabieg. Obie metody są dobre, ale znacznie różnią się ceną. Zabiegi wykonywane w salonach, zaczynają się od około dwustu złotych, a domowa pielęgnacja może kosztować grosze.

Czy dermapeny są skuteczne?

najlepszy dermapenKażda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, bo to jest wyznacznikiem atrakcyjności. Zadbana skóra, gładka cera i piękne włosy, są atrybutem każdego z nas, więc warto o nie odpowiednio dbać. Salony oferują wiele zabiegów mających na celu oczyścić, nawilżyć, zregenerować czy odżywić skórę. Do ich wykonania, stosowane są specjalne produkty kosmetyczne oraz odpowiednie urządzenia takie jak lasery czy najlepszy dermapen. Stosowanie tego drugiego, jest najpopularniejsze, ponieważ posiada uniwersalne zastosowanie. Dermapen jest urządzeniem, które wyglądem przypomina długopis z wymiennymi końcówkami. Zabieg z jego wykorzystaniem jest alternatywą dla popularnej mezoterapii igłowej, której nie powinny się poddawać osoby o wrażliwej skórze. Nakłucia skóry wykonane dermapenem, są automatyczne i następują pod odpowiednim kątem, dzięki czemu rany są precyzyjne, a nie szarpana tak jak w przypadku derma rollera. Podczas wykonywania zabiegu, może wystąpić pewien dyskomfort, dlatego też przed jego rozpoczęciem, na skórę nakłada się żel chłodzący, który znacznie zmniejsza odczuwanie wkłuć. Dzięki wykorzystaniu dermapena, można się pozbyć zmarszczek mimicznych, przebarwień na skórze, poprawić napięcie skóry czy zmniejszyć cellulit. Dzięki wymiennym końcówkom, łatwo dostosować długość igieł do miejsca zastosowania. Najkrótsze igły są wykorzystywane do twarzy, a najdłuższe do miejsc, gdzie skóra jest znacznie grubsza, czyli na przykład na udach.

Cena zabiegu z wykorzystaniem dermapena jest różnicowana w zależności od miejsca w jakim jest on przeprowadzany. Najwięcej klientów stosuje go na twarzy, ponieważ znacznie poprawia wygląd skóry i ją rozjaśnia. Efekty są widoczne już po kilku zabiegach, które należy wykonać z odpowiednich odstępach czasu, aby skóra miała możliwość na pełną regenerację. Dodatkowo w trakcie zabiegu, do wnętrza skóry są aplikowane aktywne składniki, które są znacznie lepiej przyswajane.