Najlepsze noclegi z wyżywieniem Murzasichle

Ostatnimi dniami cały czas tylko pracowałam i szczerze, byłam już bardzo zmęczona i niewyspana. Miałam ochotę w końcu odpocząć, dlatego coraz częściej zaczęłam myśleć o urlopie. Wydawało mi się to nierealne, bo nie wiedziałam, czy uda mi się wyrwać z pracy, jednak miałam szczęście, ponieważ szef sam zauważył, że nie jestem już aż tak wydajna i powiedział, że przyda mi się parę dni wolnego. A jak urlop, to oczywiście w górach.

Wybór noclegu w Murzasichle

noclegi z wyżywieniem murzasichleStwierdziłam, że najlepiej będzie, jak wyjadę sama. Kochałam moją rodzinę najbardziej na świecie, ale potrzebna mi była regeneracja. Zdecydowałam się na noclegi z wyżywieniem Murzasichle było moim marzeniem od dawna. Zaczęłam wieczorem przeglądać oferty, by z rana móc wyruszyć w podróż. Zależało mi na tym, aby hotel był przestronny i wygodny. Marzył mi się taki z basenem, ponieważ uwielbiam pływać, dlatego to był mój priorytet. Poza tym, wyżywienie było również koniecznością. Nie zamierzałam często poruszać się poza miejscem noclegowym, chciałam tylko popływać i poczytać jakieś dobre lektury w samotności. Zadzwoniłam do hotelu, żeby dopytać o szczegóły i zarezerwować sobie miejsce w możliwie najlepszym pokoju. Miła pani z recepcji opowiedziała mi wszystko, co mnie interesowało. Co najważniejsze, posiłki były przygotowywane na miejscu przez bardzo dobrego kucharza, nie korzystano tam z dowożonego cateringu. Szwedzki stół, który był dla mnie koniecznością, był przemyślany pod każdym względem. Uwzględniał potrzeby osób zarówno jedzących mięso, jak i wegetarian, był poszerzony o dietę lekkostrawną oraz dla cukrzyków. Poza wyśmienitym jedzeniem, była też strefa SPA, na której również mi zależało. Basen co prawda nie był zbyt duży, jednak dla mnie wystarczający. Mogłam sobie kawałek przepłynąć i przypomnieć sobie stare czasy, gdy pływałam na zawodach. Poza tym, do użytku gości była także sauna, która poprawiała zarówno krążenie, jak i nastrój.

Nigdy nie myślałam, że będę potrafiła tak spontanicznie zaplanować swój wyjazd urlopowy. Udało mi się trafić na wyjątkowe miejsce, w którym czułam się usatysfakcjonowana. Tęskniłam trochę za rodziną, jednak taki pobyt w absolutnej ciszy był mi bardzo potrzebny. Mogę każdemu z czystym sumieniem polecić ten obiekt noclegowy i z pewnością za rok wybiorę się tam już z całą naszą rodziną. Każdy zachwycał się zdjęciami, które zrobiłam podczas pobytu.