Musiałam wyczyścić tapicerkę w samochodzie

Bardzo dbam o tapicerkę w swoim samochodzie. Nie była ona tania, dlatego zależy mi na tym, aby jak najdłużej zachowała swój piękny i estetyczny wygląd. Oczywiście podstawą jest jej czystość. Kilka dni temu siostra poprosiła mnie o to, abym przywiozła z przedszkola jej córkę. Zgodziłam się, ale szybko tego pożałowałam. Dziecko rozlało bowiem na tapicerkę słodki, kolorowy napój.

Gdzie w Warszawie wyczyszczę tapicerkę samochodową

czyszczenie tapicerki samochodowej warszawaOd razu zatrzymałam się na poboczu i tyle ile się dało, wytarłam fotele mokrymi chusteczkami, a następnie przetarłam je do sucha. Niestety, po wyschnięciu dało się zauważyć bardzo dużą plamę po zalaniu. Doszłam do wniosku, że nie będę ryzykować żadnych domowych sposobów i zlecenie jej czyszczenie specjalistom. Musiałam więc znaleźć jakieś miejsce, które ma w ofercie profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa to duża miejscowość dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Praktycznie w samym centrum Warszawy, blisko mojego miejsca zamieszkania mieścił się zakład, który zajmował się profesjonalnym czyszczeniem i praniem tapicerek i foteli samochodowych. Wiele osób rekomendowało to miejsce jako solidne i doświadczone. Postanowiłam dłużej nie zwlekać i od razu udałam się do tego miejsca. Przyjęli mnie od ręki i od razu przeszli do czyszczenia tapicerki. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ostatecznym efektem.

Przede wszystkim dlatego, że wyczyścili nie tylko plamę, ale także całą tapicerkę. Do tej pory wydawała mi się ona czysta i dopiero po jej upraniu przekonałam się, że była bardzo mocno zakurzona. Teraz jej kolory były żywe i całość prezentowała się bardzo ładnie. Najważniejsze było dla mnie to, że do jej czyszczenia zostały użyte profesjonalne i odpowiednie do danej tapicerki środki czystości.