Musiałam nadać przesyłkę do Niemiec

 

Moja rodzina bardzo się rozjechała po świecie. Ja, wraz z mężem i dziećmi mieszkaliśmy od wielu lat w Biłgoraju. Natomiast moi rodzice i rodzeństwo, kilka miesięcy temu przeprowadzili się do Niemiec. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia i chciałam im wysłać paczkę z prezentami na święta. Niestety, nie mogliśmy być w tym okresie wszyscy razem. Paczka była już przygotowana od kilku dni, ale nie znalazłam jeszcze odpowiedniego kuriera, który by ją bezpiecznie przetransportował.

Udało mi się nadać przesyłkę do Niemiec

przesyłki do niemiec z biłgorajaZależało mi na tym, aby znaleźć bardzo dobrą firmę kurierską, która szybko przetransportuje przesyłkę. W końcu święta były już „tuż, tuż”. Dodatkowo zależało mi na tym, aby przesyłka była ubezpieczona. Może i nie wysyłałam w niej nie wiadomo, jak drogich rzeczy, ale gdyby paczka zaginęła, gdzieś po drodze, byłoby mi bardzo szkoda, niektórych rzeczy. Długo szukałam odpowiedniego kuriera, aż w końcu sąsiadka podpowiedziała mi bardzo dobre rozwiązanie. Dowiedziałam się od niej, że w naszej okolicy znajduje się firma transportowa, która wysyła przesyłki do Niemiec z Biłgoraja. Ona sama korzysta z ich usług już od kilku lat i jest bardzo zadowolona. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby przesyłka zaginęła, a wszystkie paczki są objęte bezpłatnym ubezpieczeniem. Bardzo dużą zaletą tej firmy jest fakt, że ich usługi są dostępne w bardzo niskich, przystępnych cenach, a kurier aby odebrać przesyłkę może dojechać w dowolne miejsce. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku i jest bardzo ceniona przez wszystkich klientów, którzy chętnie do niej wracają. Postanowiłam pójść za dobrą radą sąsiadki i skontaktowałam się z poleconą przez nią firmą jeszcze tego samego dnia. Ponieważ firma wydała mi się rzetelna i przede wszystkim sprawdzona, zdecydowałam się skorzystać z ich usług i w ciągu najbliższych dni, nadałam za ich pośrednictwem przesyłkę do Niemiec.

Bardzo szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że przesyłka dotarła do odbiorcy bardzo szybko i sprawnie. Już kilka dni później była gotowa do odbioru. To co dla mnie najważniejsze to fakt, że dotarła do Niemiec bez żadnych uszkodzeń, które mogłyby wyniknąć z powodu nieodpowiedniego zabezpieczenia w trakcie transportu.