Minibary jako udogodnienie dla gości

Każdy kto prowadzi własny pensjonat czy hotel zastanawia się jak zwiększyć zarobki i jeszcze mocniej udogodnić swoim gościom pobyt podczas urlopu czy wyjazdu służbowego. Dlatego bez ustanie powinniśmy szukać nowych rozwiązań i wychodzić na przeciw naszym gościom którzy zadowoleni z pobytu z pewnością jeszcze wrócą.

Minibar w pokoju hotelowym

minibary hoteloweJednym z takich rozwiązań w pokoju może być na przykład sprzedaż kolejnych produktów na przykład mogą to być alkohole lub coś innego do picia jak woda czy napoje słodzące. By umożliwić gościom łatwy dostęp do napojów i alkoholu warto poszukać rozwiązania które nie będzie wymagać od nich wychodzenia z pokoju a da im dostęp do produktu na miejscu. Dostęp na miejscu do zimnych napojów czy alkoholu z pewnością jest znacznie bardziej kuszące niż ubieranie się, zakładanie butów i zejście do baru w hotelu na parterze. Dlatego z pomocą przychodzi rewelacyjne rozwiązanie jakim są minibary hotelowe to pomysł który stosowany jest w każdym porządnym i szanującym się hotelu. Goście mają bardzo łatwy dostęp do potrzebnych napojów a właściciel pensjonatu czy hotelu może z łatwością w sprytny sposób zwiększyć swój dochód. Nawet jeśli nie są sumy to z pewnością cieszą w każdym rozliczeniu na koniec miesiąca. Warto zainwestować w taki minibar bo jest to skuteczne udogodnienie dla wczasujących urlopowiczów którzy wieczorem mogą najzwyczajniej w świecie chcieć sięgnąć do mini lodówki i wyciągnąć chłodne piwo.

Ceny produktów w takim minibarze powinny oczywiście być ciut wyższe gdyż oczywiście nie jest to sklep spożywczy a hotel czy pensjonat a praca takiej lodówki jest wymagająca i rachunku za prąd z pewnością będą ciut wyższe niż dotychczas. Jednak zawsze jest jakiś koszt alternatywny każdego rozwiązania.