Laserowe wycinanie sklejki na zamówienie

 

Długo zastanawialiśmy się z partnerem, jakie upominki chcielibyśmy przygotować dla naszych gości na weselu. Nie chcieliśmy, żeby było to coś oklepanego i powtarzalnego z innych tego typu uroczystości. W końcu wpadliśmy na pomysł, który wymagał laserowego cięcia – a to dlatego, że chcieliśmy mieć coś specjalnie stworzonego, a nie po prostu kupionego.

Dokładne wycinanie sklejki za pomocą lasera

cięcie sklejki laseremPostanowiliśmy, że każdemu damy breloczek, który będzie można sobie przypiąć do kluczy, paska, czy czegokolwiek. Miał być odpowiedni napis, jakiś cytat i małym druczkiem nasze inicjały, żeby brelok był jak najbardziej uniwersalny. Chcieliśmy stworzyć je ze sklejki, bo uważaliśmy, że to będzie najprostsze i najbardziej praktyczne. Aby mieć wszystko przygotowane równo oraz aby same breloczki nie różniły się od siebie kształtem, musieliśmy znaleźć kogoś, kto zapewni nam najlepsze cięcie sklejki laserem. Słyszeliśmy, że ta metoda jest najbardziej dokładna i bezproblemowa i pozwala na wybranie takich kształtów, jakie chcemy. Znaleźliśmy kogoś, kto mógł nam to zapewnić i dodatkowo mógł zająć się grawerem odpowiednich napisów na każdym z tak wyciętych breloków. Udało nam się znaleźć więc bardzo fachową pomoc w tym aspekcie i efekt końcowy tak przygotowanych breloków spowodował, że domówiliśmy ich jeszcze więcej, bo wcześniej nie planowaliśmy ich zostawiać dla siebie, ale widząc je zmieniliśmy zdanie.

Breloczki wyszły doskonale. Widać, że wycinanie takich małych materiałów ze sklejki za pomocą lasera to jedyne skuteczne i tak dokładne rozwiązanie. Przy tym bardzo szybkie w wykonaniu. Gościom bardzo się one podobały – zarówno dorosłym, jak i dzieciom, które od razu na weselu chciały przypinać je sobie do swoich ubrań. Nasz cel udało się więc osiągnąć.