Kupno motoru elektrycznego dla dziecka

Mój synek ostatnio podpatrzył u swoich kolegów z klasy elektryczne motorki dla dzieci. Nie byłam za bardzo przekonana do takiej zabawki. Wydawało mi się, że nie są one warte swojej ceny. Jednakże, synek coraz bardziej naciskał na mnie, żebym taką zabawkę kupiła, ponieważ został jedynym chłopcem w klasie, który nie posiada takiego motorka. Chcąc nie chcąc musiałam się zainteresować takimi zabawkami. Miałam nadzieję, że znajdę coś interesującego i w przystępnej cenie.

Poszukiwania interaktywnego motoru dla dziecka

interaktywny motor elektryczny dla dzieciW internecie przeczytałam, że niektóre z tego typu zabawek posiadają również dodatkowe, interaktywne funkcje. Bardzo mnie to zainteresowało. Taki motorek byłby o wiele bardziej rozwojowy dla dziecka, niż zwykły elektryczny samochodzik, którym można sterować za pomocą pedałów i kierownicy. Udałam się do sklepu z zabawkami, gdzie faktycznie było bardzo dużo takich zabawek dla dzieci w różnym wieku. Na szczęście sprzedawca pokazał mi to czego szukałam. Ostatecznie, wybrałam dla swojego dziecka interaktywny motor elektryczny dla dzieci. Był on wykonany z solidnych, metalowych elementów, dlatego miałam pewność, że nie ulegnie szybko zniszczeniu i jest on wart swojej ceny. Tym bardziej, że dowiedziałam się, że mam na niego dwuletnią gwarancję od producenta. Miał on wiele interesujących funkcji interaktywnych. Można go było nawet podłączyć do internetu, wtedy samochodzik mógł grać piosenki, ponieważ miał zamontowane głośniki. Na panelu, który imitował deskę rozdzielczą z prawdziwego auta znajdowały się również przyciski, które uczyły dziecko poszczególnych przepisów ruchu drogowego. Wystarczyło nacisnąć guzik, żeby z głośników wydobył się dźwięk mówiący na przykład, że przed znakiem stop należy się zatrzymać. Wybrany przeze mnie motor posiadał także światła z przodu i z tyłu, można nim było jechać do tyłu i do przodu, a także skręcać.

Zdecydowałam się go od razu zakupić, ponieważ był akurat dostępny w bardzo niskiej i przystępnej cenie. To było prawdziwa okazja kupić taki wielofunkcyjny i interaktywny motor w tak dobrej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Motorek okazał się bardzo prosty w obsłudze i mój synek miał z niego bardzo wiele frajdy. Był on także trwały i wytrzymały, co było jego dużą zaletą.