Jaki komputer wybrać do biura?

 

Sprzęt biurowy jest niezbędny do pracy wykonywanej każdego dnia. Urządzeniem, które możemy spotkać w każdym biurze jest komputer. Wiele osób potrzebuje porządnego laptopa to pisania i wysyłania mail. Często komputery w biurach służą też do obsługiwania niektórych programów. Jaki zatem komputer najlepiej wybrać w swoim biurze do trzech tysięcy złotych?

Komputery stacjonarne do biura za 3000 złotych

komputer do biura do 3000Praca w biurze wiąże się z wyposażeniem w odpowiedni komputer stacjonarny lub ewentualnie laptopa. Wymaganie sprzętowe w takiej sytuacji nie muszą być wysokie, gdyż przeciętny procesor oraz karta graficzna w zupełności wystarczą do obsługiwania programów biurowych i skrzynki pocztowej. Zakładając, że na wydatek możemy przeznaczyć trzy tysiące złotych, powinniśmy w tej cenie mieć już przyzwoity komputer lub laptop. Możemy również poczekać na okazję cenową, duże sieci sklepowe sprzedające urządzenia elektroniczne, od czasu do czasu urządzają wielkie promocje. Porządny komputer do biura do 3000 powinniśmy również znaleźć na popularnych portalach aukcyjnych lub w mniejszych sklepach komputerowych. Szczególnie polecane są sklepy internetowe, gdzie czasami możemy trafić na tańszy sprzęt powystawowy. Wbrew pozorom, często taki komputer może być w bardzo dobrym stanie a cena za niego będzie atrakcyjna. Praca biurowa to jednak nie tylko komputer stacjonarny lub przenośny laptop, to również inne urządzenia.

W biurze z pewnością nie obejdziemy się bez porządnej drukarki. Warto w tej sytuacji kupić tańszy laptop w granicach dwóch tysięcy złotych a resztę pieniędzy przeznaczyć na niezbędną kserokopiarkę do codziennej pracy w biurze. Drukowanie licznych dokumentów oraz faktur, jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowanie każdego normalnego biura.