Jak zamówić strój sportowy z własną grafiką?

Dzięki użyciu specjalnych technologii nadruku możliwy jest nadruk na koszulce według własnego projektu oraz w miejscu wskazanym przez klienta. Teraz można wykonać nadruk, już nie tylko z tyłu czy z przodu koszulki, ale także w każdym innym miejscu, wskazanym przez klienta. Różnorodne fonty  i ciekawe motywy pozwolą uczynić strój sportowy czymś wyjątkowym.

Jak zamówić koszulkę z własnym nadrukiem?

strój sportowy z własnym nadrukiemKoszulki z własną grafiką dostępne są teraz dla wszystkich rozmiarów odzieży – od rozmiarów damskich poprzez rozmiary dziecięce, a na męskich kończąc. Do wyboru jest także szeroka pula materiałów, z których wykonane są koszulki. Odzież sportowa jest tym co zbliża zespół do siebie. Strój sportowy z własnym nadrukiem, o jednakowym kolorze, jednoczy i zagrzewa do walki. Każda osoba zainteresowana zamówieniem takiej odzieży sportowej, może zlecić drukarni realizację nadruków na koszulkach według własnego projektu. O tym jak taki projekt przygotować może dowiedzieć się od pracowników drukarni, którzy chętnie pomogą podczas fazy projektowej. Kolor koszulek najczęściej dobierany jest tak, by był spójny z barwami przewodnimi zespołu. Koszulki wykonywane są z najlepszej jakości tkanin, tak by strój był wytrzymały i mógł przetrwać na boisku wiele lat w trudnych warunkach. Obecnie nadruki na koszulkach sportowych wykonywane są z pomocą takich technik i z takich tkanin, by nie ulegały szybko procesowi blaknięcia. Zagrzewają do boju nie tylko całe drużyny, ale także indywidualnych sportowców.

Jest możliwość stworzenia stroju sportowego z własnym nadrukiem, dla własnej drużyny bądź dla siebie samego, według takiego pomysłu jaki tylko uznamy za słuszny. Drukarnie umożliwiają klientom przebieranie w możliwościach i tworzenie kreatywnych projektów. Projekty będą zrealizowane z dbałością o jak najlepszą jakość produktu.