Firma ochroniarska na budowę

Wraz z mężem zawsze marzyliśmy o własnym domu z ogródkiem. Kiedy tylko nasze marzenie zaczęło się realizować byliśmy bardzo szczęśliwi. Myśl że nareszcie będziemy mieli swój kąt była dla nas bardzo ekscytująca. Jednak zanim to nastąpiło musieliśmy jeszcze przejść przez etap budowy.

Ochrona na teren budowy domu

szukam firmy ochroniarskiejKażdy kto buduje dom wie, że jest to niesamowicie trudne, a czasem i frustrujące zadanie. Fachowcy mają to do siebie że lubią się spóźniać, i terminy przesuwają się w daleką przyszłość. Nigdy nie wiadomo kiedy finalnie budowa się skończy i kiedy wchodzić będzie mogła nowa ekipa. Kolejnym problemem jest to, że na budowie często giną materiały. Gdy nie są odpowiednio zabezpieczone wystarczy jedna noc, aby złodzieje wywieźli dosłownie wszystko. Są to nie tylko dodatkowe nerwy, ale również koszta, gdyż materiały budowlane nie należą do tanich. W naszym przypadku w połowie budowy gdy dom był już w stanie surowym zamkniętym zostaliśmy okradzeni. Sytuacja ta bardzo negatywnie na nas wpłynęła, środki które mieliśmy przeznaczone na zakup paneli podłogowych przepadły. Sfrustrowani postanowiliśmy znaleźć sposób na złodziei. Byliśmy pewni, że skoro raz przyszli będą próbować znowu. Gdy miałam wolną chwilę zaczęłam dzwonić po agencjach z informacja że szukam firmy ochroniarskiej na budowę. Wiedziałam, że tylko stróż będący dzień i noc na terenie budowy będzie mógł odstraszyć nieproszonych gości. Firm ochroniarskich było sporo i zdecydowaliśmy się na tą, z którą kontakt był najlepszy oraz cenowo nie przekraczali naszego budżetu. By uniknąć kolejnych kradzieży musieliśmy wydać trochę pieniędzy lecz liczyliśmy na to, że inwestycja się opłaci.

Odkąd na naszej budowie pojawiła się firma ochroniarska problem ze znikaniem materiałów definitywnie się skończył. Pracownicy z ochrony byli bardzo mili i profesjonalni. Bardzo fachowo podeszli do sprawy i często chodzili na obchód. Od kiedy pojawili się na placu budowy nic nie zniknęło.