Dobre autko z akumulatorem

 

Rodzice dwójki dzieci, często się zastanawiają, jakie zabawki im kupić żeby się o nie kłóciły. Najczęściej się kończy na tym, trzeba wszystkie rzeczy kupować podwójnie, bo maluchy się o nie kłócą. Jednak są zabawki, które mogą być jednocześnie używane przez dwójkę dzieci. Są to na przykład samochody zasilane elektrycznie, w których dzieci mogą samodzielnie jeździć.

Jakie zabezpieczenia mają samochody na akumulator?

auto na akumulator dla 2 dzieci z pasamiMaluchy w pewnym wieku lubią mieć wszystko dla siebie i nie chcą się dzielić tym co mają. Każde z nich ma swoje zabawki i mogą je sobie pożyczać tylko na chwilę lub w zamian za coś innego, równie ciekawego. Inaczej jest jeżeli chodzi o auto na akumulator dla 2 dzieci z pasami, ponieważ mogą z niego razem korzystać. Jedynie pozostaje kwestia, kto będzie kierował pojazdem, bo kierownica jest tylko jedna. Pojazdy tego typu są wykonane z wytrzymałego tworzywa, które w newralgicznych miejscach jest wzmacniane, więc są solidne. Fotel kierowcy i pasażera posiada pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu maluchy w trakcie jazdy pozostają na swoich miejscach i nawet w sytuacji nagłego szarpnięcia czy gwałtownego zahamowania, dzieci nie wypadną z pojazdu. Samochody są dobrze wyważone i stabilnie trzymają się drogi. Choć prędkość jaką są w stanie rozwinąć nie jest duża, bo zaledwie kilka kilometrów na godzinę, to maluchom zapewnia ona maksymalną frajdę. Większość modeli jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, ale jeżeli są wyposażone w zdalnie sterowany pilot, to mogą z nich korzystać młodsze dzieci, ponieważ rolę kierowcy przejmuje rodzic.Jest to bardzo przydatna funkcja w trakcie spaceru, kiedy maluchom się znudzi kierowanie pojazdem lub wolą pobiegać niż jechać. Cena samochodu na akumulator waha się w przedziale od  trzystu nawet półtora tysiąca złotych, więc nie są to najtańsze zabawki.

Pomimo ceny, wielu rodziców się decyduje na taki zakup, gdyż samochód zapewnia im niesamowicie dużo wrażeń. Można kupić model sedan, który ma niskie zawieszenie i świetnie się sprawuje na równych nawierzchniach albo terenowe modele, które doskonale sobie radzą w najtrudniejszych warunkach. Najdroższe są modele z licencją znanej marki samochodowej, gdyż wyglądają jak małe kopie oryginałów ze wszystkimi szczegółami.