Ciekawe wzory body dla niemowlaków

Każda wyprawka niemowlęca powinna zawierać artykuły dla dzieci najwyższej jakości. Ubranka typu body czy kaftaniki z najlepszej w gatunku bawełny. Natomiast środki pielęgnacyjne sprawdzonych firm. Wszyscy rodzice, którzy czekają na swoje pierwsze dziecko, szczególnie kupują najlepsze produkty dla dziecka. Z największą precyzją dobieramy ciuszki tak by do siebie pasowały wzorami lub kolorami.

Body z metryczka na zamówienie

body dziecięce metryczkaJeśli lubimy niestandardowe wzory ubrań możemy zamówić ubranka w firmach szyjących hand made. Wiele firm szyjących ubranka na specjalne zamówienie klienta, poleca body lub koszulki ze zdjęciem lub metryczką. Taka Metryczka zawiera datę urodzenia, imię dziecka oraz imiona rodziców. Często dopisujemy także wagę urodzeniową oraz wzrost. Czasami rodzice dopisują coś śmiesznego np. 50% mamy i 50% taty lub tego typu napisy. Jeśli chodzi o body dziecięce metryczka znajduje się zawsze na środku ubranka. Napisy muszą być solidnie wykończone by nie zeszły po pierwszym praniu. Najważniejsze żeby ubrania były wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Najlepsza będzie bawełna, ponieważ pod wpływem prania oraz prasowania w wysokiej temperaturze nie ulegnie zniszczeniu. Dodatkowo bawełna zapewnia cyrkulację powietrza, która musi być na najwyższym poziomie by wyeliminować ryzyko przegrzania dzidziusia.

Każdy rodzic musi pamiętać, żeby nie kupować ubranek dla dzieci z poliestru lub elastanu. Najlepsza dla delikatnej skóry dziecka będzie 100% bawełna. Sklepy z odzieżą i artykułami dla dzieci proponują za nie duże pieniądze ubranka z bawełny organicznej. Może gatunek nie jest z najwyższej półki ale za to jest to materiał odpowiedni dla niemowląt. Przed pierwszym użyciem jakiegokolwiek ubranka trzeba je wyprać i wyprasować.