Animacja na zamówienie

 

Od zawsze bardzo interesowała mnie animacja. o ile jest to jeszcze jako tako normalne w wieku dziecięcym, o tyle już z wiekiem człowiekowi coraz mniej wypada interesować się tego rodzaju filmami. Jednak ja z wiekiem coraz bardziej kochałam animacje i to nie chodziło tutaj wcale o takie proste animacje dla dzieci, ale o naprawdę bardzo wysokiej jakości filmy animowane dla dorosłych. Dlatego na studia wybrałam sobie animację na jednej z renomowanych uczelni filmowych.

Usługi studia animacji

studio animacjiNa studiach bardzo dużo się nauczyłam i naprawdę doskonale wspominam ten okres. Był to chyba najszczęśliwszy i najbardziej beztroski okres  w moim życiu. Robiłam to, co kochałam, nie musiałam martwić się o pieniądze, ponieważ z rodzicami umówiłam się, że przez okres studiów jestem na ich utrzymaniu. Po studiach przyszedł czas na dorosłe życie. Oczywiście nie wyobrażałam sobie, abym mogła robić w życiu coś innego niż zajmować się animacjami, dlatego też zatrudniłam się w jednym z większych studiów animacji w naszym mieście. Bardzo dużo się tam nauczyłam, dlatego po kilku latach pracy postanowiłam otworzyć własne studio animacji. Chciałam tworzyć bardzo ambitne animowane firmy dla dzieci i dorosłych, miałam ambicje stworzyć coś na miarę produkcji najbardziej znanego i cenionego japońskiego studia animacji. Sporo czasu poświęcałam na pracę nad moimi autorskimi animacjami, niestety pieniądze były z tego naprawdę słabe, dlatego musiałam też zacząć brać jakieś zlecenia komercyjne. To tez było całkiem przyjemne, produkowałam dla różnych dużych i znanych firm aminowane filmy reklamowe, promocyjne lub informacyjne. Było to bardzo dochodowe zajęcie, które pozwalało mi na spokojne tworzenie moich filmów, wystarczało mi cały czas dość czasu na tę robotę, a utrzymanie zapewniały mi właśnie moje wszystkie zlecenia komercyjne.

Coraz bardziej popularne w biznesie staje się zamawianie w przeróżnych studiach animacji różnego rodzaju filmów animowanych produkowanych na potrzeby biznesy. takie filmy są zazwyczaj bardzo dobrze przyjmowane przez odbiorców i mogą pełnić kilka różnych celów. Mogą to być na przykład filmy reklamowe. Mogą to być również filmy informacyjne, zarówno stosowane  w celach wewnętrznych, do komunikacji z pracownikami, jak i w celach zewnętrznych.

Więcej o sposobie promocji znaleźć można na: https://m8house.com/